Základní informace o firmě FOUKAL s.r.o.

Vítejte na internetové prezentaci stavební firmy FOUKAL s.r.o..

foukal-rekonstrukce

Rádi bychom Vám představili naší stavební firmu FOUKAL s.r.o., která se díky svým letitým tradicím a kvalitně odvedené práci stává moderní a prosperující společností s dynamickým vývojem kupředu.

Cílem naší práce je realizace bytových domů, realizace novostaveb, rekonstrukce soukromých i komerčních objektů, přestavby a modernizace bytových jader a další činnosti spojené se stavbami.

Výsledkem naší práce jsou realizované projekty dokončené dle časového harmonogramu a především naši spokojení zákazníci, kteří tvoří důležitou součást našeho profilu společnosti.

Věnujeme se také realitní činnosti a pro své klienty nabízíme mnoho zajímavých služeb a výhod. Mimo naší obvyklou činnost jsme nově schopni realizovat litou akrylátovou podlahu DURACON a ochranné antikorozní nátěry ALUMANATION 301. Více informací o podlaze DURACON a nátěru ALUMANATION 301 naleznete pod tímto odkazem.Aktuality

1.3.2015

Již koncem roku 2014 jsme předali zrekonstruovaný objekt pivovaru Cvikov, který byl realizován během celého roku 2014. V současné době můžete navštívit prostory pivovaru a ochutnat skvělé pivo Sklář, Luž či Klíč pod jeho oficiální obchodní značkou. Otevřít galerii.

1.9.2014

Založené nové oddělení ICT pro realizaci a správu slaboproudých technologií.

1.4.2014

Nově přidané fotografie z aktuálně realizovaných projektů.

1.1.2013

Děkujeme za spolupráci všem našim partnerům. S Novým rokem přicházejí nové výzvy, děkujeme že můžeme být u nich právě s Vámi.

11.5.2012

Dnes jsme aktualizovali kompletně naše firemní webové stránky. Doufáme, že nové změny se Vám budou líbit.

4.6.2011

Právě proběhl další ročník našeho firemního cyklobraní v Roudnici nad Labem. Všem účastníkům děkujeme a těšíme se opět příští rok.

1.2.2011

Nahráli jsme nové fotografie z realizovaných zakázek.

23.9.2010

Po dokončení dalších realizovaných zakázek se můžete podívat na vybrané fotografie. Více podrobností o těchto zakázkách naleznete ve složce realizace.

1.5.2010

Dne 1.5.2010 jsme pro Vás spustili novou internetovou prezentaci. Naleznete zde fotografie z realizovaných zakázek, informace o naší činnosti a nebo jako naši zákazníci můžete využít zcela nového zákaznického servisu. Těšíme se na Vás a na naši další spolupráci.